Ana içeriğe atla

HYDROMAX NEDİR?

HYDROMAX NEDİR?


Dünya'da 1 milyondan fazla satan, suyla çalışan, ilk hydro penis pompası "Bathmate Hercules" modeli yapılan Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirildi ve "Hydromax" markasıyla piyasaya sürüldü. Yeni modeller: küçük boy "Hydromax X20", standart boy "Hydromax X30" ve ortaboy "Hydromax X40" olarak adlandırıldı. "%35 daha güçlü" ve "daha performanslı" oluşuyla beraber, "tuş kilit" özelliği ile beklerken su çıkışını durdurma özelliği sağlandı ve vücuda değen kısımdaki sünger ped yerine "yumuşak kauçuk" parça eklenerek daha uzun ömürlü olması sağlandı. Bathmate hercules böylece geliştirilmiş ve Hydromax X modelleri satışa sunulmuş oldu. Böylece memnuniyet arttırıldı.


ORJİNAL HYDROMAX


YASAL UYARI: "16 Temmuz 2007" yılında kurulan firmamız, "Shop Alışveriş ve Bilişim" ünvanıyla faaliyetine devam etmektedir ve hydro teknolojisine sahip penis pompası sınıfında olan "bathmate hercules", "hydromax x20", "hydromax x30", "hydromax x40", "xtreme xx20", "xtreme xx30", "xtreme xx40", "xtreme xx50" modellerini Türkiye, Kıbrıs ve Dünya'nın her yerine göndermekteyiz. Belgelerimiz için lütfen iletişim sayfamızda en alt kısma bakınız!


HYDROMAX X20 NEDİR?

En yeni modellerimizden. Müşterilerden gönderilen geri bildirim ve talepler dikkate alınarak "küçük boy model" ihtiyacına yönelik olarak üretilip, satışa sunuldu. Tüm hydromax çeşitlerinin kullanımı aynıdır.

HYDROMAX X20 ÖZELLİKLERİ

Uzunluk: 20 cm
Temizleme: Ilık suda sabunla
Max. Penis çapı: 4 cm
Max. Penis boyu:16 cm
Renk:Mavi
Ağırlık:0.52 Kg

Küçük boy olarak, hydromax x20 modelini seçerken, uygun penis çapı ve penis boyuna sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Örneğin: mevcut penis çapınız 2,5 cm ise, penis boyu 10 cm ise rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Şayet penis çapı 3,2 cm ve boyu 13 ise muhakkak 1 üst boy model tercih etmelisiniz. Model seçimi için "sorular" sayfasındaki grafiğe bakınız, merak ettikleriniz için danışınız bize.


HYDROMAX X30 NEDİR?

Üretilen ilk model "Bathmate Hercules" ile aynı boy ve çapta olan "standart boy" ürünümüzdür. İlk modelden farkı, geliştirilmiş olması, % 35 daha etkili, tuş kilidi ile daha kolay kullanım, komfor ped daha dayanıklı ve uzun ömürlü.

HYDROMAX X30 ÖZELLİKLERİ

Uzunluk: 26 cm
Temizleme: Ilık suda sabunla
Max. Penis çapı: 5 cm
Max. Penis boyu:19 cm
Renk:Mavi
Ağırlık:0.69 Kg

Standart boy olarak, hydromax x30 modelini seçerken, uygun penis çapı ve penis boyuna sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Örneğin: mevcut penis çapınız 3,5 cm ise, penis boyu 15 cm ise rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Şayet penis çapı 4,2 cm ve boyu 17 ise muhakkak 1 üst boy model tercih etmelisiniz. Model seçimi için en alt kısımdaki grafiğe bakınız. Şayet seçemediyseniz, lütfen danışınız!

PENİS BÜYÜTÜCÜ HYDRO POMPA - PENIS ENLARGEMENT HYDRO PUMP

HYDROMAX X40 NEDİR?

Orta boy ürünümüzdür. Bathmate hercules modeline göre % 35 daha etkili, tuş kilidi ile daha kolay kullanım, komfor ped daha dayanıklı ve uzun ömürlü.

HYDROMAX X40 ÖZELLİKLERİ

Uzunluk: 30 cm
Temizleme: Ilık suda sabunla
Max. Penis çapı:6 cm
Max. Penis boyu:23 cm
Renk:Mavi
Ağırlık:0.80 Kg

Orta boy penis büyütücü pompa olarak, hydromax x40 modelini seçerken, uygun penis çapı ve penis boyuna sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Örneğin: mevcut penis çapınız 4,5 cm ise, penis boyu 17 cm ise rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Şayet penis çapı 5,2 cm ve boyu 20 cm ise muhakkak 1 üst boy model tercih etmelisiniz. "Hydromax X50" modeli olmadığı için mecburen XTREME XX50 modelini alabilirsiniz. Model seçimi için en alt kısımdaki grafiğe bakınız. Şayet seçemediyseniz, lütfen danışınız!

etiketler: hydromax, hydromax orjinal, hydromax nedir, hydromax x20, hydromax x30, hydromax x40, bathmate hydromax, hydromax bathmate, hydromax nasıl kullanılır, hydromax model, hydromax penis pompası
hashtag: #hydromax #hydromaxorjinal #hydromaxnedir #hydromaxx20 #hydromaxx30 #hydromaxx40 #bathmatehydromax #hydromaxbathmate #hydromaxnasılkullanılır #hydromaxmodel #hydromaxpenispompası

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BATHMATE NEDİR?

BATHMATE NEDİR?
Cilt güvenli malzemeden imal edilmiş olan, Patentli Hydro teknolojisini kullanan, Dünya'nın ilk su ile çalışan penis pompası sınıfında satışa sunulan, kaliteli, uzun ömürlü, kullanımı pratik, yüksek performanslı ve İngiltere'den Dünya piyasasında satışa sunulmuş, ilk modeli Hercules olarak adlandırılan penis pompasıdır.

BATHMATE HERCULES NEDİR?
Suyla çalışan hydro teknolojisine sahip ilk penis pompası. Dünya'da 1 milyondan fazla sattı.
Penis pompası olarak %95'e varan başarı. Havayla çalışan pompalardan % 250 daha verimli.

Hydromax Xtreme nedir?

Hydromax Xtreme nedir?
"Bathmate" ile başlayan serüven, 2. geliştirme faaliyetleri ile "Hydromax" modellerinin piyasaya sürülmesi sonrasında, 3. jenerasyon olarak AR-GE faaliyetleri sonucu "Xtreme" modelleri ortaya çıktı. Modeller "Xtreme" adıyla ve "XX" harfleriyle adlandırılarak: "Xtreme XX20" küçük boy, "Xtreme XX30" standart boy, "Xtreme XX40" orta boy, "Xtreme XX50" büyük boy olarak 4 farklı ebatta satışa sunuldu. El pompası ile ve yapılan değişiklikle çok daha hızlı bir şekilde sonuç alınmasını sağlıyor ve ayrıca çok daha pratik bir kullanıma sahip. Ayrıca Xtreme modellerimiz size komple bir set olarak ulaşmaktadır. Yani extra olarak: "çanta", "temizleme kiti", "jel", "penis ölçüm aleti", "duş askısı" ile beraber ulaşmaktadır. Ayrıca 2 yıl garantilidir.

ORJİNAL HYDROMAX XTREME
YASAL UYARI: "16.07.2007" tarihinden beri "Shop Alışv…