Ana içeriğe atla

Hydromax Xtreme nedir?


Hydromax Xtreme nedir?


"Bathmate" ile başlayan serüven, 2. geliştirme faaliyetleri ile "Hydromax" modellerinin piyasaya sürülmesi sonrasında, 3. jenerasyon olarak AR-GE faaliyetleri sonucu "Xtreme" modelleri ortaya çıktı. Modeller "Xtreme" adıyla ve "XX" harfleriyle adlandırılarak: "Xtreme XX20" küçük boy, "Xtreme XX30" standart boy, "Xtreme XX40" orta boy, "Xtreme XX50" büyük boy olarak 4 farklı ebatta satışa sunuldu. El pompası ile ve yapılan değişiklikle çok daha hızlı bir şekilde sonuç alınmasını sağlıyor ve ayrıca çok daha pratik bir kullanıma sahip. Ayrıca Xtreme modellerimiz size komple bir set olarak ulaşmaktadır. Yani extra olarak: "çanta", "temizleme kiti", "jel", "penis ölçüm aleti", "duş askısı" ile beraber ulaşmaktadır. Ayrıca 2 yıl garantilidir.


ORJİNAL HYDROMAX XTREME


YASAL UYARI: "16.07.2007" tarihinden beri "Shop Alışveriş ve Bilişim" ünvanıyla faaliyetimize devam ediyoruz ve hydro teknolojisine sahip penis pompası sınıfında olan "bathmate hercules", "hydromax x20", "hydromax x30", "hydromax x40", "xtreme xx20", "xtreme xx30", "xtreme xx40", "xtreme xx50" modellerini Türkiye, Kıbrıs ve Dünya'nın her yerine göndermekteyiz. Başka bayimiz yoktur! Belgelerimiz için lütfen iletişim sayfamızda en alt kısma bakınız!


HYDROMAX XTREME XX20 NEDİR?

En yeni modellerimizden. Hydromax X20 modelinin geliştirilmiş versiyonu olup % 35 daha efektif olup, hem kullanımı daha pratik hale getirildi hem de daha kısa sürede sonuç alınması sağlandı. Küçük boy penis pompası ile yüksek performans ve ilk kullanımda fark... Tüm hydromax xtreme kullanımı için sayfanın en alt kısmındaki video'yu izleyiniz.

HYDROMAX XTREME XX20 ÖZELLİKLERİ

Uzunluk: 20 cm
Temizleme: Ilık suda sabunla
Max. Penis çapı: 4 cm
Max. Penis boyu:16 cm
Renk:Şeffaf
Ağırlık:1.47 Kg

Küçük boy olarak, hydromax Xtreme xx20 modelini seçerken, uygun penis çapı ve penis boyuna sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Örneğin: mevcut penis çapınız 2,5 cm ise, penis boyu 10 cm ise rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Şayet penis çapı 3,2 cm ve boyu 13 ise muhakkak 1 üst boy modeli tercih etmelisiniz. Model seçimi için "sorular" sayfasındaki grafiğe bakınız, merak ettikleriniz için danışınız bize.


HYDROMAX XTREME XX30 NEDİR?
Üretilen ilk model "Bathmate Hercules" ve geliştirilen "Hydromax x30" modelleri ile aynı boy ve çapta olan "standart boy" ürünümüzdür. Bu iki modelden farkı: daha da geliştirilmiş olması; % 35 daha etkili, kullanımı çok daha pratik, daha kısa sürede yüksek performans sağlıyor olması. Ayrıca komple set olarak ulaşıyor. Xtreme penis pompalarının kullanımıyla ilgili videoyu sayfanın alt kısmından izleyebilirsiniz.

HYDROMAX XTREME XX30 ÖZELLİKLERİ

Uzunluk: 26 cm
Temizleme: Ilık suda sabunla
Max. Penis çapı: 5 cm
Max. Penis boyu:19 cm
Renk:Şeffaf
Ağırlık:1.80 Kg

Standart boy olarak, hydromax xtreme xx30 modelini seçerken, uygun penis çapı ve penis boyuna sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Örneğin: mevcut penis çapınız 3,5 cm ise, penis boyu 15 cm ise rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Şayet penis çapı 4,2 cm ve boyu 17 ise muhakkak 1 üst boy model tercih etmelisiniz. Model seçimi için en alt kısımdaki grafiğe bakınız. Şayet seçemediyseniz, lütfen danışınız!


HYDROMAX XTREME XX40 NEDİR?

Orta boy hydro penis pompası ürünümüzdür. Hydromax modellerine göre % 35 daha etkili, kullanımı çok daha pratik ve daha kısa sürede yüksek performans alabileceğiniz bir ürün. Kullanımı ile ilgili en alt kısımdaki video'yu izleyiniz.

HYDROMAX XTREME XX40 ÖZELLİKLERİ

Uzunluk: 30 cm
Temizleme: Ilık suda sabunla
Max. Penis çapı:6 cm
Max. Penis boyu:23 cm
Renk:Şeffaf
Ağırlık:1.95 Kg

Orta boy penis pompası olarak, hydromax xtreme xx40 modelini seçerken, uygun penis çapı ve penis boyuna sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Örneğin: mevcut penis çapınız 4,5 cm ise, penis boyu 17 cm ise rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Şayet penis çapı 5,2 cm ve boyu 20 cm ise muhakkak 1 üst boy model tercih etmelisiniz. Model seçimi için en alt kısımdaki grafiğe bakınız. Şayet seçemediyseniz, lütfen danışınız!


HYDROMAX XTREME XX50 NEDİR?
Bathmate Goliath (2016 yılı itibarıyla satılmıyor) modeli yerine geliştirilmiş Xtreme XX50 modeli üretildi. Hydromax penis pompalarına göre % 35 daha performanslı, daha kısa sürede yüksek performans alacağınız ve kullanımı çok daha kolay olmakla beraber, ürün komple bir set olarak size ulaşıyor. Eksiksiz bir set!

HYDROMAX XTREME XX50 ÖZELLİKLERİ

Uzunluk: 34 cm
Temizleme: Ilık suda sabunla
Max. Penis çapı:7 cm
Max. Penis boyu:27 cm
Renk:Şeffaf
Ağırlık:2.06 Kg

Büyük boy hydro penis pompa olarak, hydromax xtreme xx50 modelini seçerken, uygun penis çapı ve penis boyuna sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Örneğin: mevcut penis çapınız 5 cm ise, penis boyu 21 cm ise rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Model seçimi için en alt kısımdaki grafiğe bakınız. Şayet seçemediyseniz, lütfen danışınız!

etiketler: hydromax xtreme, hydromax xtreme orjinal, hydromax xtreme nedir, hydromax xtreme x20, hydromax xtreme x30, hydromax xtreme x40, hydromax xtreme x50, bathmate hydromax xtreme, hydromax bathmate, hydromax xtreme nasıl kullanılır, hydromax xtreme model, hydromax xtreme penis pompası

hashtag: #hydromaxxtreme #hydromaxxtremeorjinal #hydromaxxtremenedir #hydromaxxtremex20 #hydromaxxtremex30 #hydromaxxtremex40 #hydromaxxtremex50 #bathmatehydromaxxtreme #hydromaxbathmate #hydromaxxtremenasılkullanılır #hydromaxxtrememodel #hydromaxxtremepenispompası
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BATHMATE NEDİR?

BATHMATE NEDİR?
Cilt güvenli malzemeden imal edilmiş olan, Patentli Hydro teknolojisini kullanan, Dünya'nın ilk su ile çalışan penis pompası sınıfında satışa sunulan, kaliteli, uzun ömürlü, kullanımı pratik, yüksek performanslı ve İngiltere'den Dünya piyasasında satışa sunulmuş, ilk modeli Hercules olarak adlandırılan penis pompasıdır.

BATHMATE HERCULES NEDİR?
Suyla çalışan hydro teknolojisine sahip ilk penis pompası. Dünya'da 1 milyondan fazla sattı.
Penis pompası olarak %95'e varan başarı. Havayla çalışan pompalardan % 250 daha verimli.

HYDROMAX NEDİR?

HYDROMAX NEDİR?
Dünya'da 1 milyondan fazla satan, suyla çalışan, ilk hydro penis pompası "Bathmate Hercules" modeli yapılan Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirildi ve "Hydromax" markasıyla piyasaya sürüldü. Yeni modeller: küçük boy "Hydromax X20", standart boy "Hydromax X30" ve ortaboy "Hydromax X40" olarak adlandırıldı. "%35 daha güçlü" ve "daha performanslı" oluşuyla beraber, "tuş kilit" özelliği ile beklerken su çıkışını durdurma özelliği sağlandı ve vücuda değen kısımdaki sünger ped yerine "yumuşak kauçuk" parça eklenerek daha uzun ömürlü olması sağlandı. Bathmate hercules böylece geliştirilmiş ve Hydromax X modelleri satışa sunulmuş oldu. Böylece memnuniyet arttırıldı.

ORJİNAL HYDROMAX
YASAL UYARI: "16 Temmuz 2007" yılında kurulan firmamız, "Shop Alışveriş ve Bilişim" ünvanıyla faaliyetine devam etmektedir ve hydro teknolojisine sahip penis pompası sınıfında olan "bathmat…